Bestie Karla (2006)

Bestie Karla

Český název: Bestie Karla
Originální název: Karla
Rok: 2006
Žánr: krimi, thriller, drama
Země: USA
Délka filmu: 102 minut
Režie: Joel Bender
Herci: Laura Prepon, Misha Collins, Tess Harper, Patrick Bauchau, Nikki McCauley, Denison, Diana Gitelman, Brandon Routh, Ross Patterson, Eileen Dietz, Sarah Foret, Anthony John Jeff Doucette, Bradford English a další.

Recenze:
Karla Homolka (Laura Prepon) ve vězení vzpomíná… Seznamuje se s Paulem Bernardem (Misha Collins). Oba spojuje velmi drsný sex. Paula policie podezřívá z brutálních vražd. Nic mu ale nemohou dokázat. Karla podezření ignoruje a stává se spolupachatelkou. Dokonce mu předhazuje svou sestru, kterou Paul nafetuje a znásilní (vše si natáčí). Dívka je ale předávkovaná a zemře. Paul zabíjí, znásilňuje a mučí mladé dívky jak na běžícím páse. Karla o všem ví, přesto si ho bere za manžela…

Film byl natočen podle skutečných událostí. Dvojice byla v roce 1993 odsouzena za tři prokázané brutální vraždy nezletilých dívek (bylo jich mnohem víc). Paul Bernard byl odsouzen na doživotí, jeho žena Karla (původem Češka) na základě dohody s vyšetřovateli dostala jen 12 let a v roce 2005 byla propuštěna.

Bestie Karla

Bestie Karla

Bestie Karla

Bestie Karla

Bestie Karla

Bestie Karla