Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Návštěvníci 3: Revoluce

Český název: Návštěvníci 3: Revoluce
Originální název: Les Visiteurs: La Révolution
Rok: 2016
Žánr: komeide
Země: Francie, Belgie, Česko
Délka filmu: 109 minut
Režie: Jean-Marie Poiré
Scénář: Christian Clavier, Jean-Marie Poiré
Kamera: Stéphane Le Parc
Herci: Jean Reno, Christian Clavier, Franck Dubosc, Karin Viard, Sylvie Testud, Marie-Anne Chazel, Ary Abittan, Alex Lutz, Stéphanie Crayencour, Horatia Taittinger, Véronique Boulanger, Dimitri Storoge, Annie Grégorio, Pascal N’Zonzi, Frédérique Bel, Lorànt Deutsch, François Morel, Jean-Luc Couchard, Christelle Cornil, Urbain Cancelier, Serge Papagalli, Christian Hecq, François Bureloup, Alexandre von Sivers, Nicolas Vaude, Götz Otto, Marek Vašut, Jiří Vojta a další.

Recenze:

V době Velké francouzské revoluce se díky cestování časem ve Francii ocitá udatný rytíř Godefroy de Montmirail (Jean Reno) a jeho sluha Jacquouille (Christian Clavier). A hned zde musí zde čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době těžké, nutně potřebují prchnout z Francie. To potomci sluhy Jacquouille La Fripouille to mají jiné, jsou totiž zapálení revolucionáři. Tolik neuvěřitelných situací, dialogů a hlášek už žádná jiná revoluce nezažije. A slavný tyran Robespierre si bude přát, aby tyhle dva poplety nikdy nepotkal…

Film se točil i v Česku, kde francouzské filmové hvězdy Jean Reno a Christian Clavier strávili při natáčení filmu celkem 1,5 měsíce.

Zdroj traileru: Gaumont

navstevnici-3-revoluce 2

navstevnici-3-revoluce 3

navstevnici-3-revoluce 4

Návštěvníci 3: Revoluce

navstevnici-3-revoluce 6

navstevnici-3-revoluce 7

navstevnici-3-revoluce 8

navstevnici-3-revoluce 9

navstevnici-3-revoluce 10

navstevnici-3-revoluce 11

navstevnici-3-revoluce 12