Devadesátky – Kleopatra (2022) – 3. díl

pes

Seriál: Devadesátky
Název epizody: Kleopatra (3. díl)
Rok: 2022
Žánr: krimi
Země: Česká republika
Délka filmu: 1 h 18 min
Režie: Peter Bebjak
Scénář: Josef Mareš
Kamera: Martin Žiaran
Herci: Ondřej Sokol, Martin Finger, Vasil Fridrich, Pavel Batěk, David Šír, Kryštof Bartoš, Patricie Pagáčová, Michal Novotný, Richard Němec, Matouš Ruml, Jan Kolařík, Daniel Margolius, Tomáš Kobr, Jiří Křižan, Tomáš Turek, Zdeněk Stadtherr, Igor Orozovič, Veronika Petrová, Pavel Konvalina, Andrei Toader, Robert Mikluš, Jakub Štáfek, Martin Davídek, Albert Čuba, Václav Pavlík, Josef Mareš, Anna Bazgerová, Klára Miklasová, Miroslav Čáslavka a další.

Recenze:
Rok 1994. V klubu Kleopatra si Albánci a Arméni vyřizují účty. Na místě jsou zranění i zastřelení. Policie má informátora, který policistům sděluje neuvěřitelné věci. Vladimír Kuna se navždycky zbavil své matky tak, že jí Ludvík Černý poslal nástražní systém, který ji zabil. Další z obětí vrahů byl starožitník Milan Lodr, kterého Černý zastřelil nedaleko benzínové pumpy v Praze. Je toho daleko víc! Oběti se prý nacházejí v sudech, které jsou na dně Orlické přehrady…
Zmiňovaný Aleš Skuherský byl ve skutečnosti Aleš Katovský, podnikatel zastřelený orlickým vrahem Ludvíkem Černým během jízdy v autě, když Katovský řídil. Šlo o první oběť orlických vrahů. Z Orlické přehrady byl ale vytažen až jako poslední, zabalený v pletivu.